Thuis ProductenHet in reliëf maken Rol

Met watergekoelde temperatuur gecontroleerde embossingrol 42CrMoA legeringsstaal embossingcilinder voor MDF-warmpers

Met watergekoelde temperatuur gecontroleerde embossingrol 42CrMoA legeringsstaal embossingcilinder voor MDF-warmpers

  • Met watergekoelde temperatuur gecontroleerde embossingrol 42CrMoA legeringsstaal embossingcilinder voor MDF-warmpers
Met watergekoelde temperatuur gecontroleerde embossingrol 42CrMoA legeringsstaal embossingcilinder voor MDF-warmpers
Productdetails:
Plaats van herkomst: Jiangsu, China
Merknaam: WNRLN
Certificering: ISO 9001:2015
Modelnummer: ER-WC-L500
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: USD 2000-12000 / Piece
Verpakking Details: Zwaar uitgevoerde houten exportkist met roestwerende VCI-film en precisiesteun voor grote rollen
Levertijd: 25-45 Werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C, Western Union
Levering vermogen: 50 stuks per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Rolmateriaal: 42CrMoA naadloze buis van gelegeerd staal koelmethode: Interne watercirculatiekanalen
Temperatuurregelbereik: Omgeving - 120°C Roldiameter: 250 mm - 600 mm
Rollengte: 600 mm - 6000 mm Koelmedia: Water/thermische olie (optioneel)
Koelaansluiting: Roterende Unie met DN15-DN25-poort Patroontype: Houtnerf, EIR-geregistreerd, met de hand geschraapte textuur
Toepasselijke materialen: MDF, HDF, spaanplaat, houtfineerpaneel
Markeren:

Watergekoelde embossrol

,

Temperatuurgecontroleerde stalen cilinder

,

MDF-paneel met warmpersroller

Belangrijkste Kenmerken
  • Intern Waterkoelsysteem: Precisie-ontworpen interne koelkanalen met roterende koppelingen zorgen voor uniforme temperatuurregeling over het gehele rol-oppervlak, cruciaal voor het hot press embossing van MDF en houtpanelen.
  • Temperatuurbereik Omgeving–120°C: Compatibel met standaard bedrijfstemperaturen van hot presses. Het koelsysteem voorkomt oververhitting van de rol en thermische vervorming tijdens continue productie.
  • Extra-lange Werkbreedte: Verkrijgbaar in lengtes tot 6000 mm voor productielijnen voor grote MDF- en houtpanelen, met een versterkt rol-lichaamontwerp voor minimale doorbuiging.
  • 42CrMoA Gelegeerd Staal: Superieure thermische geleidbaarheid en mechanische sterkte vergeleken met standaard 45 staal, wat zorgt voor dimensionale stabiliteit onder thermische cycli.

Waarom Temperatuurregeling Belangrijk is

Bij het embossing van MDF en houtpanelen is nauwkeurige temperatuurregeling essentieel voor het bereiken van een consistente patroondiepte en het voorkomen van schade aan het bordoppervlak. Ons watergekoelde ontwerp houdt de rol op de optimale embossing temperatuur, wat zorgt voor:

  • Uniforme patroonoverdracht over de gehele bordbreedte
  • Voorkoming van harsophoping op het rol-oppervlak
  • Verlengde levensduur van de rol door vermindering van thermische vermoeidheid
  • Consistente productkwaliteit van koude start tot volledige bedrijfssnelheid

Aanbevolen Toepassingen
  • MDF-paneel hot press embossing lijnen
  • Productie van laminaatvloeren EIR (Embossed in Register)
  • Texturering van houtfineerpanelen
  • Continue productie met hoge volumes die stabiel thermisch beheer vereist

Neem contact met ons op voor uw specificaties en offerte voor watergekoelde embossing rollen.

Offerte Aanvragen

Contactgegevens
Changzhou ST.Key Imp & Exp Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Yun

Tel.: +8613951236008

Fax: 86-0519-86315782

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Beste Producten
Andere Producten